تبلیغات
صفحه رسمی احد شیخ لاری - شیخ لاری: همیشه موفقیت تراکتور را خواسته ام.
مربی خوش نام آذربایجانی

شیخ لاری: همیشه موفقیت تراکتور را خواسته ام.


نباید با احساسات هواداران بازی می شد

همه چیز از قبل برنامه ریزی شده بود!


احد شیخ لاری - شیخ لاری

پیشکسوت تراکتورسازی می‌گوید با وجود بازی شدن با نام او در روزهای گذشته آرزوی موفقیت برای قلعه‌نویی را دارد. احد شیخ‌ لاری پیشکسوت تراکتورسازی در گفت‌وگو با ایسنا، درپاسخ به این سوال که آینده این تیم را با امیر قلعه‌نویی چطورارزیابی می‌کند، گفت: من همیشه موفقیت تراکتورسازی را آرزومندم چه قلعه‌نویی سرمربی‌اش باشد چه تونی. متاسفانه در روزهای گذشته خیلی چیزها به بازی گرفته شد و با اسم خیلی‌ها به اسم گزینه مانور داده شد ولی همه چیز از قبل برنامه ریزی شده بود. با این‌همه برای تراکتورسازی، آقای عباسی و قلعه‌نویی آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی افزود: من همواره سعی کرده‌ام طوری حرف بزنم که به تراکتورسازی لطمه‌ای وارد نشود. متاسفانه فضا جوری شده که اگر رک حرف‌هایت را بزنی باید هزینه اش را بدهی. متاسفانه آقایان در روزهای گذشته با احساسات مردم بازی کردند و البته تقصیری را متوجه قلعه‌نویی نمی‌دانم. خود آقایان بریدن و دوختند و خطاب به آنها می‌گویم که خوب نیست با احساسات هواداران بازی کردن. در اینجا با احساسات کسی مثل خطیبی هم بازی شد.

سرمربی سال‌های نه چندان دور تراکتورسازی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا حضور قلعه‌نویی می‌تواند وضعیت تراکتورسازی را بهتر کند یا نه، عنوان کرد: مطمئن باشید همه دوست دارند تراکتورسازی پیشرفت کند. کسی مثل من هم که با او در این میان بازی شد هم دوست دارد تراکتور نتیجه بگیرد. من امیدوارم قلعه‌نویی موفق باشد و تماشاگران با او به ورزشگاه برگردند. آرزوی همه ما خوشحالی دل هواداران است.






دیدگاه ها : نظرات