تبلیغات
صفحه رسمی احد شیخ لاری - شیخ لاری: برای قهرمانی تراکتور لحظه شماری می کنم.
مربی خوش نام آذربایجانی

شیخ لاری: برای قهرمانی تراکتور لحظه شماری می کنم.


شیخ لاری: تراکتور شانس تاریخی برای قهرمانی دارد.

 کیفیت لیگ چهاردهم نسبت به فصل گذشته بالاتر است.


احد شیخ لاری


احد شیخ لاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در بازی های لیگ امسال برخی از تیم ها قابلیت های فنی بسیار خوبی ازخود نشان داده و تعداد بازی های جذاب، زیبا و تماشاگرپسند نسبت به سال های قبل افزایش داشته است.

وی قابلیت های فنی تیم هایی چون ذوب آهن و ملوان در هفته های اخیر را چشمگیر دانست و گفت: این دو تیم با تغییر و تحولاتی که پشت سر گذاشتند، نتایج بسیار درخشان و نادر در فوتبال ایران کسب کردند که بسیار قابل تامل و جای بررسی دارد.

شیخ لاری از کیفیت فنی تیم جوان سایپا نیز به نیکی یاد کرد و افزود: البته این تیم جوان و جدید هرچند نتایج خوبی کسب کرده است، اما با فراز و فرودهای زیادی مواجه بوده که شاید در سال های آینده با تقویت در چند پست به یکی از خوب های فوتبال کشور تبدیل شود.

وی شانس قهرمانی تراکتورسازی در لیگ چهاردهم را بیشتر از تیم های رقیب سپاهان اصفهان و نفت تهران دانست و اظهار کرد: این تیم شانس و موقعیت بسیار تاریخی برای کسب عنوان قهرمانی دارد که اگر در سه بازی آینده نیز روند کنونی خود را حفظ کند این موضوع دور از دسترس نخواهد بود.

بازیکن و مربی پیشین تیم های ملی و تراکتورسازی با اشاره به نمایش خیره کننده و خوب تراکتورسازی مقابل پیکان، گفت: در این بازی تراکتور فوتبال کاملی از خود به نمایش گذاشت و بازیکنان و کادرفنی پیش از آغاز مسابقه به خوبی فعل خواستن را صرف و خود را برنده این دیدار می دانستند که این وضعیت روحی و روانی در شرایط کنونی لیگ برتر امتیاز بسیار تعیین کننده برای تیم های مدعی به شمار می رود.

شیخ لاری ادامه داد: نتایج تراکتورسازی در لیگ امسال نمودار متعادلی را نشان می دهد و این تیم از هفته های نخستین تاکنون تقریبا روند مثبت و متوازنی را طی کرده است.

وی با اشاره به تغییر سرمربی تراکتورسازی در هفته نوزدهم، گفت: هرچند این تغییرات به لحاظ نتیجه گیری به نفع تراکتور بوده است، اما به لحاظ فنی تغییرات تاکتیکی چندانی را در تیم مشاهده نمی کنیم چون نفرات همان نفرات قبلی بوده و سیستم بازی تراکتور نیز همان شیوه های قبلی برای رسیدن به گل بوده است.

شیخ لاری اضافه کرد: تنها تغییر مثبت در تراکتورسازی پس از تغییر سرمربی مربوط به مالکیت توپ و تعداد پاس های رد و بدل شده است که نقطه حائز اهمیتی برای موفقیت یک تیم به شمار می رود.

وی سه بازی آینده تراکتورسازی را بسیار مهم و حساس خواند و افزود: بازی مقابل گسترش فولاد در خطر سقوط، استقلال مدعی کسب سهمیه و نفت مدعی قهرمانی راحت نخواهد بود و هر کدام از این بازی ها از حساسیت و البته جذابیت ویژه ای برخوردار است.

شیخ لاری به کادر فنی تراکتورسازی توصیه کرد در بازی های باقی مانده از ایجاد تغییرات زیاد در ترکیب اصلی خود خودداری و با آماده سازی روحی و روانی بازیکنان، آنها را برای قهرمانی در لیگ برتر آماده کنند.

وی با تاکید بر اینکه آرزوی هر آذربایجانی قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر است، اظهار کرد: بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده این تیم محبوب برای قهرمانی لحظه شماری می کنم چراکه این قهرمانی می تواند برای فوتبال کشور، آذربایجان و تبریز و همچنین مردم این خطه اتفاقی مهم و ارزشمند به شمار آید.

بازیکن و مربی پیشین تیم های تراکتورسازی، ماشین سازی و شهرداری تبریز ادامه داد: نباید از تلاش ها و زحمات رسول خطیبی در بستن تیم جوان و شاداب تراکتورسازی غافل بود و اگر امسال این تیم به عنوانی در لیگ برتر دست یابد بخش عمده ای از آن متعلق به این مربی جوان آذربایجانی است.دیدگاه ها : نظرات