تبلیغات
صفحه رسمی احد شیخ لاری - شیخ لاری: هدف من در مس سونگون صعود به لیگ برتر است
مربی خوش نام آذربایجانی

شیخ لاری: هدف من در مس سونگون صعود به لیگ برتر استتیم ما مقتدارنه لیگ یکی شد 

برای صعود به لیگ برتر ریخت و پاش نخواهیم کرد

مدیران ملی مس از ارکان موفقیت مس سونگون هستند

احد شیخ لاری


احد شیخ لاری در ارتباط با وضعیت امسال تیم تازه لیگ یکی شده مس سونگون گفت: در هفته های اخیر جلسات بسیار خوبی را با مسئولین باشگاه برگزار کردیم و به بحث گفتگو در خصوص آینده تیم پرداختیم و بنده نیز برنامه های پیشنهادیم را در اختیار هیئت مدیره قرار دادم که در نهایت خروجی جلسات مثبت بود و قرار شد تا با به تصویب رسیدن بودجه باشگاه نزد شرکت ملی مس ایران کلید استارت تیم فوتبال مس سونگون را برای حضور در لیگ دسته یک بزنیم.


شیخ لاری افزود: در هر تیمی باشم فقط به رده های بالا و ارتقا فکر می کنم، دوست ندارم منفعل و ساکن باشم و جنگدین برای قهرمانی از همان روز اول که وارد ورزش شدم در وجود من نهادینه شده است از همین رو در تیم مس سونگون هدف من فقط و فقط صعود به لیگ برتر خواهد بود و از همین جا اعلام می کنم که تیم تحت هدایت احد شیخ لاری برای حضور در میانه های جدول بازی نخواهد کرد. البته برای صعود به لیگ برتر ریخت و پاش نخواهیم کرد و در راستای ادامه برنامه های سالهای قبلی عمل خواهیم کرد.

شیخ لاری در ادامه با تمجید از نوع نگرش مدیران ملی مس ایران نسبت به ورزش گفت: دوستان ما در ملی مس نگرش بسیار حرفه ای و مثبتی نسبت به ورزش دارند که این راه را برای ما بعنوان کادر فنی هموار می کند در تمام تیم های ورزشی موفق دنیا مدیریت خوب یک اصل انکار ناپذیر است کما اینکه بنده نقش مدیران زحمت کش ملی مس جناب آقای مهندس احمدیان، مهندس خانی، شهبازی و نیز شخص آقایان مهندس پوستین دوز و شریفی در راس را که با مساعدت هایی که در طول فصل داشتند ما را یاری کردند در صعود تیم مس سونگون به لیگ دسته یک بیشتر از نقش کادر فنی می دانم.


شیخ لار تصریح کرد:   وقتی مدیری عملکردی با برنامه و اصولی داشته باشد همه از آن منتفع می شوند این مدیر یک باشگاه است که به مربی جرات عملکرد بهتر را می دهد، فصل گذشته مربیان تیم های دیگر وقتی ترکیب تیم مس سونگون را در بازی های لیگ دسته دو می دیدند تعجب می کردند چون نود درصد ترکیب تیم ما را همان بازیکنانی تشکیل می دادند که در لیگ سه حضور داشتند. در حال حاضر برنامه های تیم فوتبال مس سونگون در سایه نوع نگرش اصولی و درازمدت مدیرانی مثل مهندس احمدیان با موفقیت وارد سال سوم خود شده است و ما بنا داریم با ادامه حمایت این عزیزان در سال های آتی نیز با بهره برداری از سرمایه گذاری های انجام شده در سال های قبل، موفقیت های بیشتری را رقم بزنیم.


شیخ لاری همچنین در خصوص ادعای مسئولین تیم البدر بندر کنگ در خصوص بازی استیل آذین و شکایت این تیم به کمیته انضباطی گفت: این خبر از اول برایم شوک آور بود و چنین چیزی به هیچ عنوان در مکتب من جایی ندارد اگر روزی کسی چنین ادعایی را در مورد من ثابت کرد خودم برای همیشه از فوتبال می روم و منتظر رای کمیته انضباطی و غیر نمی مانم به همین خاطر از کسانی که این مسائل را این چنین در رسانه ها مطرح کردند ناراحتم و هیچ وقت آنها را نخواهم بخشید و حساب من با این افراد نزد خدا امانت می ماند به همین خاطر طی این مدت فقط سکوت کردم، همچنین از مسئولین باشگاه البدر که طی این سالها زحمات زیادی را برای ورزش استان هرمزگان کشیده اند انتظار نداشتم که برای توجیه عدم صعودشان در نزد افکار عمومی دست به چنین اقداماتی بزنند کما اینکه آخرین تیمی که می توانست چنین ادعایی داشته باشد تیم البدر بود چون آنها تقریبا کل طول فصل را 11 امتیاز از ما عقب بودند و من فکر می کنم این کار یک نوع شیطنت بود که با توجه به جو ایجاد شده بر علیه تیم شهرداری تبریز شکل گرفت.


شیخ لاری افزود: احتیاط در بازی استیل آذین در سرلوحه برنامه های ما قرار داشت کما اینکه هر چه زدیم با دفاع چند لایه تیم حریف که برای عدم سقوط به پلی آف می جنگید به در بسته خورد. هر چند که من معتقدم اگر داور پنالتی مسلم ما را در نیمه اول می گرفت ما با اختلاف این تیم را شکست می دادیم همانطوری که در تهران موفق به شکست تیم استیل آذین شده بودیم. رمز پیروزی تیم ما در لیگ دسته دو، یک یا مهدی بود و فوتبالدوستان بدانند تیم ما نه با توسل به راههای کذایی که با توکل به خدا و توسل به ائمه و با تلاش و کوشش شبانه روزی تمامی اعضای باشگاه مقتدرانه به لیگ یک صعود کرد و اثبات آن نیز معرفی بازکنان خوب و جوانی مثل علی نظری، مجتبی محمودی ، سجاد اکبرپور و مهدی رستم زاده به جامعه فوتبال کشور است.


شیخ لاری در پایان در خصوص اینکه آیا پیشنهاد دیگری دارد یا نه گفت: دو پیشنهاد یکی از داخل استان و دیگری از استان یزد دارم ولی اولین و آخرین الویت من تیم فوتبال مس سونگون است چون برنامه هایم در این تیم به خوبی پیشرفته است اما در صورتی که مسئولین مس مرا نخواهند پیشنهادات دیگر را بررسی می کنم.دیدگاه ها : نظرات