تبلیغات
صفحه رسمی احد شیخ لاری - قطار مس سونگون به لیگ یک رسید
مربی خوش نام آذربایجانی

قطار مس سونگون به لیگ یک رسید


مس سونگون 0 - 0 استیل آذین تهران 

نماینده قره داغ مزد زحمات اش را گرفت 

رکورد تاریخی برای احد شیخ لاری رقم خورد
صعود مس سونگون

عکس از آناج

از هفته 25 رقابتهای لیگ دسته دو جام آزادگان تیم فوتبال مس سونگون ورزقان میزبان تیم استیل آذین تهران بود که در نهایت این بازی به تساوی صفر بر صفر انجامید. در این دیدار که با حضور نزدیک به 1000 هوادار در ورزشگاه تختی تبریز برگزار شد تیم مس سونگون موفق شد براحتی باتوجه به فاصله 6 امتیازی با نزدیکترین تعقیب کننده با کسب حداقل امتیاز لازم حکم صعود خود را به لیگ دسته یک جام آزادگان زودتر از پایان رقابتها تایید کند.

شریفی مدیرعامل صنعت مس سونگون ، شهبازی مدیرعامل باشگاه مس کرمان ، ششگلانی رئیس هیئت فوتبال، شاهین فر رئیس هیئت مدیره باشگاه مس سونگون، شجاعی فرماندار ورزقان ، حضرتیان رئیس اداره ورزش و جوانان ورزقان به همراه رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از میهمانان ویژه این دیدار بودند.

نیمه اول این دیدار با فشار یک جانبه شاگردان احد شیخ لاری بروی دروازه حریف همراه بود و استیلی ها که تنها به کسب یک امتیاز بازی قانع بنظر می رسیدند در نیمه زمین خود به دفاع پرداختند در این نیمه مسی ها چندین موقعیت خوب گل زنی را از دست دادند و همچنین داور بازی در دقیقه 20 خطای مسلم پنالتی را بروی سجاد اکبر پور را نادیده گرفت تا بار دیگر ثابت شود که حق سونگونی ها حتی در خانه نیز پایمال می شود.

اما در نیمه دوم بازی احد شیخ لاری با توجه به سبک تماما دفاعی بازی حریف و برای رعایت جانب احتیاط سیستم بازی هجومی تیم مس را عوض کرد و پاس کاریهای متعدد در نیمه زمین حریف و شوت از راه دور را در دستور کار بازیکنان قرار داد تا مسی ها با اداره بازی و جلوگیری از زد حملات احتمالی حریف نتیجه مطلوب را حاصل کرده و جشن صعود خود را در خانه بر پا کنند.

بدین ترتیب با صعود تیم فوتبال مس سونگون به لیگ دسته یک جام آزدگان با هدایت احد شیخ لاری، رکورد جدیدی در فوتبال ایران به ثبت رسید و شیخ لاری اولین مربی ایرانی لقب گرفت که موفق شده است یک تیم را طی فصول متوالی از لیگ دسته سه به لیگ دسته یک برساند.دیدگاه ها : نظرات